محمد محسن طهرانی در سخنرانی مورخ 28 ذی الحجة 1432 در جلسه بیست و هشتم مبانی سیر و سلوک که در قم برای مخدّرات (=بانوان) برگزار شده است، ادّعا می‌کند کتاب‌های پدرش مقدّمه ظهور حضرت مهدی (عج) است و با احاطه بر احوال همه انسان‌ها نوشته شده است! [البته با این حساب معلوم نیست چرا این کتاب‌ها فقط به زبان فارسی و عربی است!] 

متن سخنرانی او چنین است:

"ایشان می‌فرمودند –مرحوم آقا-: «من این کتاب‌ها و این مطالب را برای فلان زن نصرانی و مسیحی در آن طرف دنیا گفتم و می‌نویسم». یک خرده اگر آن موقع ما قابلیّت داشتیم اگر و استعدادش را داشتیم شاید پرده را هم بر می‌داشتند می‌گفتند: نگاه کن این را برای آن دارم می‌گویم. برای آن، برای آن،نگاه کن تو دنیا این تو ایتالیا، آن تو فرانسه ، آن تو آمریکا، این تو انگلیس، این تو. برای این‌ها، این‌ها، این‌ها، این‌ها، این‌ها، این‌ها اووووه، چه خبر است! آخرش گفتند: «یک کلام بهت بگویم: این کتاب‌های من مقدّمه‌ی ظهور است.» تمام شد. «این کتاب‌های من مقدمه‌ی ظهور حضرت است.» "

فایل صوتی این بخش از سخنرانی:

این نگاه خطرناک و غلوآمیز، اهمّیّت نقد آثار پر غلط و گمراه‌کننده‌ی محمّد حسین طهرانی را -که با هاله‌ای از تقدّس پوشانده شده- بیشتر می‌سازد. 

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : این‌ها، ,ظهور ,فایل ,کتاب‌های ,سخنرانی ,طهرانی ,این‌ها، این‌ها، ,ظهور حضرت ,مقدّمه ظهور ,این‌ها، این‌ها، این‌ها،
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انواع کولر گازي از بانه تنفس صبح سایت فروشگاه خشکه تاپ فیلم انجمن رزمندگان و جانبازان زیر 25 درصد پرورش مرغ محلی نگین کویر دانلود فیلم با لینک مستقیم با زیرنویس فارسی Larry